Half Price
‹ Prev
Next ›
Business Source Transparent Plastic Clipboard - 9" x 12" - Low-profile - Plastic - Neon Orange - 1 Each
47 Stock Available
- Convenient writing surface for on-the-go
- Flat clip for space efficiency
- Screen-printed ruler in metric and Imperial along each side
- Pull-out tab for hanging
- Stylish design for a professional look
- StockCode: BSN01866
$4.11
LIST: $8.18
Product Details
General Information
| Board Material | Plastic |
| Product Color | Neon Orange |
| Sheet Size | 9" Width x 12" Length |
| Width | 9" |
| Product Name | Flat Clip Clipboard |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | China |
| Depth | 0.1" |
| Features | Low Profile Clip |
| Manufacturer | Business Source |
Product Information
| Brand | Business Source |
| Type | Clipboard |
Description
Clipboard provides a stylish, functional way to write without the use of a desk. Flat clip makes this durable, transparent plastic clipboard space-efficient and easy to use. Imprinted rulers on both sides of the clipboard have measurements in Imperial and metric. Clipboard includes a pullout tab for hanging.
From the Manufacturer
Also Consider
-
Product Code: SKU-3045422272 Stock Available
-
Product Code: SAU2354016 Stock Available
-
Product Code: SAU2254027 Stock Available
-
Product Code: SAU21612Out of Stock
-
Product Code: SAU21611Out of Stock
-
Product Code: SAU21610Out of Stock
-
Product Code: SAU21609Out of Stock
-
Product Code: SAU21608Out of Stock
-
Product Code: SAU21800Out of Stock
-
Product Code: SAU2160615 Stock Available
-
Product Code: SAU2160522 Stock Available
-
Product Code: SAU2160421 Stock Available
-
Product Code: SAU2160316 Stock Available
-
Product Code: SAU2160293 Stock Available
-
Product Code: BAU6163412 Stock Available
-
Product Code: SAU21803Out of Stock
-
Product Code: BAU6163292 Stock Available
Alternative Products
-
Product Code: SKU-3045424177 Stock Available
-
Product Code: SKU-3154651478 Stock Available
-
Product Code: SKU-315465052 Stock Available
-
Product Code: SKU-3154649146 Stock Available
-
Product Code: SKU-315464857 Stock Available
-
Product Code: BSN01870BD78 Stock Available
-
Product Code: SKU-31542728 Stock Available
-
Product Code: SKU-315427124 Stock Available
-
Product Code: BSN01867BD8 Stock Available
-
Product Code: BSN01866BD7 Stock Available
-
Product Code: BSN49266185 Stock Available
-
Product Code: SAU21594Out of Stock
-
Product Code: OIC8306321 Stock Available
-
Product Code: SAU00439Out of Stock
-
Product Code: BAUTA161132 Stock Available
-
Product Code: BAU6162492 Stock Available
-
Product Code: OIC8301614 Stock Available
Reviews
No Reviews