40% Off
‹ Prev
Next ›
Sparco Wide Ruled Wire-bound Notebook - Wire Bound - 3 Hole(s) - 0.25" x 8"10.5" - Stiff-cover, Stiff-back, Perforated - 3 / Pack
79 Stock Available
- StockCode: SPR00331
$5.79
LIST: $9.69
Product Details
General Information
| Binding Type | Wire Bound |
| Product Name | Wide Ruled Wire-bound Notebook |
| Width | 8" |
| Packaged Quantity | 3 / Pack |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | Vietnam |
| Manufacturer | Sparco Products |
| Features | Stiff-cover ~ Stiff-back ~ Perforated |
| Height | 0.25" |
| Length | 10.5" |
Product Information
| Brand | Sparco |
| Type | Notebook |
Description
Wire-bound notebook features a stiff cover and back to keep your important notes safely protected. 16 lb., wide-ruled sheets offer a high-quality feel and keep your writing neatly aligned. Perforated sheets allow clean consistent removal as needed. Plus, this notebook is three-hole punched so it's ready for storage or transport in a standard three-ring binder.
Also Consider
-
Product Code: UNV6661055 Stock Available
-
Product Code: SKU-3488525Out of Stock
-
Product Code: SKU-5192335Out of Stock
-
Product Code: MEA40012348819 Stock Available
-
Product Code: MEA09932125 Stock Available
-
Product Code: ASH10705Out of Stock
-
Product Code: ASH10700Out of Stock
-
Product Code: MEA7201798 Stock Available
-
Product Code: MEA09932CT9 Stock Available
-
Product Code: ASH10700BDOut of Stock
Alternative Products
Reviews
No Reviews