‹ Prev
Next ›
Rediform Password Notebook - 64 Pages - Sewn - 0.40" Height x 3.5" Width x 5" Length - Black Cover - Compact, Flexible Cover, Bilingual Format, Note Section - Yes - 1 Each
22 Stock Available
$8.89
Product Details
General Information
| Binding Type | Sewn |
| Binding Location | Spine |
| Product Name | Password Notebook |
| Width | 3.5" |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | China |
| Cover Color | Black |
| Manufacturer | Dominion Blueline, Inc |
| Features | Compact ~ Flexible Cover ~ Bilingual Format ~ Note Section |
| Height | 0.40" |
| Length | 5" |
Product Information
| Brand | Rediform |
| Type | Notebook |
Description
Password Notebook features a compact design with a flexible cover that stores easily in every pocket to keep this notebook with you at all times. Sewn binding is stitched throughout the length of the spine to keep each page permanently attached. Bilingual format accommodates both English and French use. Plus, handy notes sections provide a convenient location to keep random notes and reminders.
Also Consider
-
Product Code: UNV6661055 Stock Available
-
Product Code: SKU-3488525Out of Stock
-
Product Code: SKU-3488524172 Stock Available
-
Product Code: SKU-348852379 Stock Available
-
Product Code: SKU-5192335Out of Stock
-
Product Code: MEA40012348819 Stock Available
-
Product Code: SKU-348824022 Stock Available
-
Product Code: MEA09932125 Stock Available
-
Product Code: ASH10705Out of Stock
-
Product Code: ASH10700Out of Stock
-
Product Code: MEA7201798 Stock Available
-
Product Code: MEA09932CT9 Stock Available
-
Product Code: ASH10700BDOut of Stock
Alternative Products
Reviews
No Reviews