- StockCode: LLR81801
<
>
SOHO High-back Leather Chair - Black Bonded Leather Seat - Black Bonded Leather Back - High Back - 5-star Base - 1 Each
Out of Stock
Non-Returnable Product
Product Details
General Information
| Assembly Required | Yes |
| Chair/Seat Type | Executive Chair |
| Base Shape | 5-star |
| Product Name | igh-back Office Chair |
| Width | 24" |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Country of Origin | China |
| Depth | 24.8" |
| Features | Comfortable ~ Padded ~ Back Height Adjustment |
| Height | 38.3" |
| Manufacturer | Lorell |
| Manufacturer Website Address | http://www.lorellfurniture.com |
Product Information
| Brand | SOHO |
| Type | Chair |
Description
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews
