32% Off
‹ Prev
Next ›
Ampad Basic Perforated Writing Pads - Legal
37 Stock Available
$40.27
LIST: $59.09
Product Details
General Information
| Binding Location | Top |
| Binding Type | Stapled |
| Number of Sheets | 50 |
| Product Name | Basic Perforated Writing Pads - Legal |
| Width | 8.5" |
| Packaged Quantity | 1 Dozen |
| Basis Weight | 15 lb |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | United States |
| Features | Sturdy Back ~ Chipboard Backing ~ Micro Perforated ~ Easy Tear |
| Length | 11.8" |
| Manufacturer | TOPS Products |
Product Information
| Brand | Ampad |
| Type | Notebook |
Alternative Products
Reviews
No Reviews